Staccante rostlinný olej ve spreji 500 ml

Skladem • 1 varianta79 Kč57 neověřených recenzíDalší informace

Objem
500 ml

• , zakoupeno v olejedokuchyne.cz

jsem velmi spokojená, nemusím vymazávat babovkovou formu a jen ji vystříkam olejem ve spreji

Doporočuji

• , zakoupeno v olejedokuchyne.cz

Dobré balení, snadná manipulace, kvalitní olej.

Objem
500 ml

Vysoce kvalitní čistý rostlinný olej je uchován v obalu pod silným tlakem. Olej se tak rovnoměrně nanese na celou plochu. Olej je vyroben v renomované Italské továrně. Díky minimální vrstvě se nepřepálí a vytvoří trvalý film, zabraňující přichycení. Olej je vhodný taktéž ke všem přípravám jídel jako je pečení, vaření, grilování i smažení.

Výhodou je větší balení a výhodnější cena. Před použitím řádně protřepat. Uchovávat mimo dosah zdrojů zapálení.

• Výroba: Itálie
  • Složení: čisté rostlinné oleje
  • Obsah: 500 ml

Doporočuji

• , zakoupeno v olejedokuchyne.cz

Dobré balení, snadná manipulace, kvalitní olej.

• Velké balení
    • Výhodnější cena

Žádnou konkrétní nemám. Používám již dlouhou dobu a jsem velmi spokojena. Oproti jiným výrobkům tento nekouří a má větší balení.Proto i dýl vydrží.Používám na spoustu věcí v kuchyni.Pro děti na lívance nebo palačinky,pro manžela na bábovku a zapékané věci do trouby. V létě je perfektní na grilování, jelikož máme lávový kámen. Velmi jednoduché použití. Výrobek je z Itálie,takže i když někdo může říct, že jsou i levnější, tady je to kvalita a já to měnit určitě nebudu.

Vyzkoušeno a funguje bezvadně

• Vynikající pomocník
    • Použití na spoustu věcí v kuchyni
    • Jak si zvyknete, už ho nedáte z ruky
    • Při aplikaci nedráždí
    • Žádnou jsem nenašla

Vždy perfektně pomůže. Používám téměř na vše v kuchyni. Větší balení, výhodnější cena. Oproti jiným, nedráždí při aplikaci což je úžasné! S jinými musí člověk na balkon.. Tady ne. Už ho prostě nedám z ruky.

• větší balení
    • při aplikaci ,,nekouří"
    • univerzální použití v kuchyni
    • žádnou nemám

Zkoušela jsem i jiné a již dlouho kupuji jen tento. Obrovská výhoda je, že při aplikaci nekouří (nedráždí), jako některé jiné. Používám už snad úplně na všechno, jelikož lze aplikovat snad všude v kuchyni :-)

• větší balení-déle vydrží
    • při nanášení nekouří (některé trošku) tenhle ne
    • universální použití
    • nepostradatelný pomocník

Produkt mi doporučil jeden kamarád.Tak jsem si řekl,že ho vyzkouším. Skutečně nekecal a je super. Jako chlap ho používám na grilování-mám lávový kámen i klasický na brikety a funguje všude-nic se nepřilepí pokud nemáš marinádu s kečupem :-) manželka hlavně v kuchyni. Pro děti dělá lívance, které nejsou nasáknutý olejem.Dále vystříká toustovač a krásně pak jdou dolů. No a pro mě dělá bábovku. formu už nemusí vysypávat moukou. Olej krásně drží na všech stranách formy, nic nesteče a krásně se vyklopí. A taky jej používám na jakýkoliv pekáč.Ať už jsou v něm brambory, maso,těstoviny..Prostě jak říkám dá se použít všude a už ho nedáme z ruky. Zvykli jsme si na něj. Proto mě mrzí, že jsem ho nepoznal dříve :-) Vyzkoušejte a uvidíte sami. Marek

• Super pomocník, pouzivam vic jak 20 let
    • Buchty bez vymazání a vysypání. Smažení bez pripalovani , pouzivam na veškeré pečení, smažení
  • , zakoupeno v olejedokuchyne.cz

Používám již 3 roky. Skvělý pomocník při pečení i smažení.